O nas

O nas
Firma MAJMASZ istnieje od 1994 roku. Jest bezpośrednim importerem części do maszyn szwalniczych różnych typów, systemów mocowania etykiet, elektronicznych podajników do gum i lamówek, pulerów, oprzyrządowań i lamowników, a także profesjonalnych nożyczek krawieckich, igieł, ostrzy do noży krojczych, żelazek, części do żelazek, części do wytwornic pary, materiałów pokryciowych i zmiękczających na stoły prasowalnicze, prasy i wielu innych akcesoriów.
Celem firmy jest zapewnienie klientom odbioru towarów "od ręki" bądź w możliwie najkrótszym czasie. Dlatego też w stałej sprzedaży na składzie znajduje się ponad 100 000 pozycji. MAJMASZ współpracuje z firmami z całego świata, dzięki czemu sprowadza w krótkim terminie i korzystnej cenie towary poszukiwane przez swoich klientów.
Jesteśmy bezpośrednim importerem, przedstawicielem w Polsce firm: Kansai Special, Union Special, Kai, Kretzer, Maier, Juki, Amf Reece, Avery Dennison, General Fix, Ram Elletronica, Surucu, Syn&tek, Mitchell, a atakże autoryzowanym dystrybutorem firm Wiha, Groz-beckert,
 

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową w salonie sprzedaży, który znajduje się w Łodzi przy ulicy Łubinowej 54 oraz przez wyspecjalizowane sklepy internetowe:

Narzędzia ręczne dla przemysłu, warsztatów i usług, sznurki ścierne i polerskie, nożyczki, szlifierki i akcesoria do ostrzenia, systemy pakowania i mocowania etykiet, środki chemiczne, szczotki i rolki do czyszczenia i zbierania pyłków, itp.

 

www.e-majmasz.pl

 

Części i materiały eksploatacyjne do maszyn i urządzeń szwalniczych, prasowalniczych, krojczych, oprzyrządowania, igły, materiały pokryciowe i zmiękczające na stoły prasowalnicze i prasy, akcesoria kreślarskie, krawieckie itp.

 

www.majmasz.pl

 

Produkty polskiej firy Gerlach S. A.- sztućce, noże, naczynia kuchenne, patelnie itp. oraz produkty japońskiej firmy Kai- noże kuchenne między innymi unikatowe serie wykonywane ze ztali damasceńskiej, nożyczki, akcesoria kuchenne, itp.

 

www.nakryciastolu.pl

 

Współpracujemy z firmami z całego świata, dzięki czemu jesteśmy w stanie w krótkim terminie sprowadzić do Polski towary poszukiwane przez swoich klientów.

 

Naszym celem jest zapewnienie odbiorcom dostępu do sprawdzonych oryginalnych towarów w atrakcyjnych cenach "od ręki" bądź w możliwie najkrótszym czasie.

 

Dlatego też w naszym magazynie w Łodzi znajduje się ponad 200000 pozycji.

 
Dokonując zakupu w firmie Majmasz mogą Państwo liczyć na naszą fachową wiedzę i doświadczenie.
Serdecznie zapraszamy.
Zespół MajMasz.